Uzun Parkur Erkekler

Yüzülen mesafe 2.4 Km

No Adı ve Soyadı Adres Kategori Süre Klasman Sıralaması Yaş Klasman Sıralaması
83 Ümit Kemal Cengiz İSTANBUL K35 00:35:16 1 1
27 Emrah Karaboğa İSTANBUL K30 00:35:37 2 1
152 Umut Gözen İSTANBUL K35 00:35:50 3 2
287 Turgut ESEN (boş) K50 00:35:55 4 1
24 Murat Saykılı İSTANBUL K30 00:36:28 5 2
192 Oğuz Çam BURSA K18 00:37:58 6 1
41 Ahmet Merev İSTANBUL K40 00:38:02 7 1
81 Osman Akkuş KKTC K40 00:41:28 8 2
185 Kamil Resa Alsaran İSTANBUL K50 00:41:50 9 2
266 Kimon Papadimitriou YUNANİSTAN K40 00:42:22 10 3
30 Turgut Erdem Ergin İSTANBUL K35 00:43:02 11 3
9 Mark Minasyan İSTANBUL K40 00:43:28 12 4
176 Mustafa Aydoğdu İSTANBUL K50 00:43:29 13 3
11 Tolga Akış ANKARA K40 00:43:40 14 5
155 Zahir Eylem Sencer İSTANBUL K40 00:43:41 15 6
19 Özay Göksu İZMİR K40 00:44:41 16 7
143 Aydın Yıldızay İSTANBUL K45 00:44:49 17 1
260 Emre Seven İSTANBUL K40 00:45:03 18 8
162 Arda Akman MUĞLA K40 00:45:10 19 9
145 Ümit Şükrü Yazıcı ANTALYA K45 00:45:20 20 2
2 Hakan Alsaran İSTANBUL K35 00:45:35 21 4
13 Halit Tansu Özyurt İSTANBUL K35 00:46:13 22 5
251 Şükrü Kalanç İZMİR K40 00:46:15 23 10
53 Ahmet Çalık İSTANBUL K40 00:46:44 24 11
183 Sebahattin Saban İSTANBUL K55 00:46:55 25 1
264 Nikolaos Repanas YUNANİSTAN K45 00:46:58 26 3
263 Dimitrios Argyropoulos YUNANİSTAN K40 00:47:34 27 12
275 Zacharias Alexandrakis YUNANİSTAN K40 00:47:35 28 13
33 Okan Alpay İSTANBUL K45 00:47:36 29 4
140 Ömer Tüzer İSTANBUL K40 00:47:39 30 14
268 Alexandros Samaras YUNANİSTAN K45 00:48:03 31 5
164 Hakan Özuğurel İNGİLTERE K50 00:48:07 32 4
213 Rahmi Coşan İSTANBUL K40 00:48:45 33 15
100 Fuat Ergezen İSTANBUL K50 00:49:45 34 5
166 Fatih Ceyhun Umutlu KARAMAN K30 00:50:08 35 3
186 Osman Asanakutlu KARAMAN K45 00:50:11 36 6
181 İrfan Hattatoğlu İSTANBUL K45 00:50:17 37 7
170 Mustafa Şen KARAMAN K35 00:50:19 38 6
191 İzzet Çetin KONYA K35 00:50:28 39 7
226 Tonguç Akış İZMİR K35 00:50:41 40 8
265 Dimitrios Marakos YUNANİSTAN K30 00:50:57 41 4
48 Ali Akgül İSTANBUL K30 00:50:58 42 5
161 Zafer Olcay MUĞLA K65 00:51:36 43 1
10 Yılmaz Çelik İSTANBUL K30 00:51:54 44 6
69 Levent Çivi İZMİR K40 00:51:58 45 16
144 Gürkan Ali Gülyüz İSTANBUL K35 00:52:42 46 9
270 Konstantinos Pegios YUNANİSTAN K45 00:53:16 47 8
99 Mecit Bal ANKARA K40 00:53:25 48 17
116 Yükselen Can Aydın İSTANBUL K24 00:53:28 49 1
208 Yılmaz Gençtürk İSTANBUL K45 00:53:46 50 9
163 Genco Perçinel İSTANBUL K40 00:53:57 51 18
55 Ali Ceylan İSTANBUL K45 00:54:16 52 10
103 Güneş Ünal İZMİR K30 00:55:00 53 7
8 Ahmet Balcı İSTANBUL K40 00:55:02 54 19
36 Adnan Gören İZMİR K55 00:56:51 55 2
37 İshak Aktaş İZMİR K45 00:56:58 56 11
108 Serdar Gökbayrak İSTANBUL K40 00:57:34 57 20
94 Mustafa Özdemir ANKARA K40 00:57:51 58 21
288 Vedat LATO (boş) K45 00:58:19 59 12
54 İbrahim Çallıoğlu İSTANBUL K50 00:58:40 60 6
64 Mehmet Fatih Baysal İSTANBUL K45 00:58:56 61 13
18 Serhan Tamaz BURSA K40 00:59:31 62 22
269 Panagiotis Antoniou YUNANİSTAN K35 01:00:53 63 10
84 Tuna Gursoy İSTANBUL K40 01:01:17 64 23
246 Necati Sağır MUĞLA K65 01:01:47 65 2
239 Necmi Yurtsever İZMİR K40 01:01:48 66 24
56 Turgay Çeliker İSTANBUL K50 01:02:05 67 7
31 Suleyman Tascioglu BURDUR K35 01:03:25 68 11
153 Güray Nazlı İSTANBUL K40 01:04:11 69 25
218 Ecevit Kösoğlu İSTANBUL K40 01:06:10 70 26
57 Cemal Yucal İSTANBUL K45 01:15:13 71 14
182 Dursun Saru İSTANBUL K35 Diskalifiye 72 12
222 Faruk Aydın İSTANBUL K45 Diskalifiye - -
29 Mehmet Mazlum Özpağda İSTANBUL K55 Diskalifiye - -
105 Mustafa Kumbaracı BURSA K40 Diskalifiye - -

iletisim Bilgilerimiz

  • Tel : +90 252 712 41 01
  • Faks : +90 252 712 42 45
  • Adres : İskele Mah. Halil Aşkın Cad No:1/C Datça/ MUĞLA

Mail List

 Mail listimize katılın