9. Datça Kış Yüzme Maratonu

Kısa Parkur Erkekler

No Adı ve Soyadı Adres Kategori Süre Klasman Sıralaması Yaş Klasman Sıralaması
241 Arda Tümer İZMİR K18 00:20:07 1 1
237 Tahsin Deniz Saraç İZMİR K18 00:21:57 2 2
117 Celal Altunbaş İSTANBUL K30 00:23:54 3 1
290 Feridun ÖZDAMAR (boş) K45 00:23:59 4 1
165 Erman Akkaya ANKARA K50 00:24:33 5 1
280 Georgios Charalampidis YUNANİSTAN K24 00:24:42 6 1
253 Kutluhan Özkunt İZMİR K35 00:25:03 7 1
206 Emrah Sezer İSTANBUL K24 00:25:25 8 2
136 Hakan Yaşamış İSTANBUL K18 00:26:02 9 3
42 Faruk İlgüy İSTANBUL K35 00:26:20 10 2
32 Baki Yoldaşoğlu BURSA K35 00:26:29 11 3
193 Nebil Karacahisarlı İSTANBUL K35 00:26:33 12 4
52 Yalım Oral İZMİR K35 00:26:45 13 5
82 Caner Aspava KKTC K50 00:27:07 14 2
203 Ragıp Vural Tandoğan İSTANBUL K50 00:27:11 15 3
188 Volkan Erturk ANKARA K35 00:27:16 16 6
227 Alper Erdoğan MUĞLA K40 00:27:17 17 1
207 Taner Karaman İSTANBUL K35 00:27:35 18 7
243 Suat Sönmez MUĞLA K18 00:27:52 19 4
178 Tuncay Turgay Özel KOCAELİ K45 00:27:55 20 2
256 Zafer Adalı İSTANBUL K35 00:28:03 21 8
151 Çetin Deniz Sevik MUĞLA K18 00:28:18 22 5
92 Uğur Uçak BURSA K24 00:28:24 23 3
71 Onur Deniz İSTANBUL K30 00:28:44 24 2
249 Memet Arif Öztop İZMİR K35 00:29:35 25 9
77 Mustafa Ozer İSTANBUL K40 00:29:57 26 2
167 Kağan Onurer İZMİR K35 00:30:01 27 10
238 Süleyman Çelik MUĞLA K30 00:30:11 28 3
236 Mert Taçyıldız ANKARA K18 00:30:17 29 6
190 Salih Arslan ANKARA K35 00:30:21 30 11
231 Rauf Nezih Eşal İSTANBUL K60 00:30:29 31 1
127 Kaspar Zakaryan İSTANBUL K55 00:30:30 32 1
171 Murat Bahçecioğlu İSTANBUL K45 00:31:06 33 3
78 Deniz Burak Akman İSTANBUL K35 00:31:07 34 12
224 Alp Fındıkoğlu İSTANBUL K45 00:31:09 35 4
35 Gokhan Ince İSTANBUL K35 00:31:15 36 13
22 Emre Türkselçi İSTANBUL K30 00:31:41 37 4
14 Ali Şener Gülal İSTANBUL K40 00:31:52 38 3
150 Yaşar Semih Tolukan ANKARA K18 00:32:02 39 7
174 Ümit Kılıçaslan BURSA K35 00:32:04 40 14
104 Emre Sobacı ANKARA K18 00:32:14 41 8
196 Barbaros Güneş MUĞLA K40 00:32:17 42 4
230 İlker Deniz BURSA K45 00:32:30 43 5
154 Haluk Şahiner İSTANBUL K24 00:32:35 44 4
1 Şahin Karakuş İSTANBUL K45 00:32:37 45 6
252 İsmet Karasüleymanoğlu İSTANBUL K55 00:32:39 46 2
229 Kerem Arda İSTANBUL K30 00:32:46 47 5
93 Uğurcan Mısırlıoğlu İSTANBUL K18 00:32:54 48 9
79 Ercüment Karabulut KAYSERİ K35 00:32:56 49 15
216 Burak Özcan İSTANBUL K35 00:33:04 50 16
137 Selçuk Demirel İSTANBUL K55 00:33:07 51 3
51 Altan Uybat İZMİR K60 00:33:28 52 2
187 Taner Yalçın Bag İSTANBUL K40 00:33:31 53 5
184 Yüksel Sarıçiçek İSTANBUL K45 00:33:35 54 7
198 Mustafa Acikgoz SİVAS K35 00:33:39 55 17
125 Semih Kumluk İSTANBUL K24 00:33:43 56 5
123 Aykut Özağaç İSTANBUL K45 00:33:52 57 8
277 Dimitrios Giannourakos YUNANİSTAN K45 00:33:56 58 9
131 Nezir Akdas İSTANBUL K45 00:34:04 59 10
70 Coşkun Kösemen İZMİR K45 00:34:15 60 11
66 Ünsal Akgül BURSA K55 00:34:24 61 4
38 Olgar Özen İZMİR K24 00:34:51 62 6
242 Murat Şekeroğlu İSTANBUL K45 00:35:20 63 12
129 Aziz Yiğit Gökalp İSTANBUL K30 00:35:40 64 6
124 Hüseyin Turan BURSA K40 00:35:43 65 6
233 Ahmet Kenan Çetin İSTANBUL K40 00:35:51 66 7
16 Orhan Serdar ANKARA K35 00:36:00 67 18
247 Mahmut Akarsu İSTANBUL K30 00:36:02 68 7
219 Emin Bolu MUĞLA K65 00:36:04 69 1
146 Ege Can Şerefoğlu ANKARA K35 00:36:08 70 19
110 Demirhan Ozaydin İSTANBUL K40 00:36:35 71 8
261 Bayram Vecdi Gültek İSTANBUL K45 00:36:48 72 13
74 Cenap Koşu İSTANBUL K45 00:37:25 73 14
189 Serhat Şinik İSTANBUL K40 00:37:54 74 9
259 Ali Hakan Eğilmez İSTANBUL K40 00:38:24 75 10
244 Jonathan İSTANBUL K45 00:38:41 76 15
46 Ufuk Türkoğlu İSTANBUL K30 00:38:50 77 8
234 Mehmet Ali Yontan İZMİR K40 00:38:54 78 11
205 Yaser Masanoğlu İSTANBUL K35 00:38:57 79 20
39 Mehmet Tunca İSTANBUL K40 00:39:08 80 12
89 Tuğrul Pınar İZMİR K45 00:39:19 81 16
141 Nazım Sevim İSTANBUL K35 00:39:21 82 21
17 Levent Gökeri İSTANBUL K60 00:40:15 83 3
289 Ali ASATEKİN (boş) K40 00:40:50 84 13
76 Ayhan Cüneyt Özen İZMİR K55 00:41:06 85 5
98 Burak Gültekin BURSA K35 00:41:59 86 22
232 Murathan Özaydın İSTANBUL K45 00:42:00 87 17
172 Mehmet Aksaraylı İZMİR K40 00:42:17 88 14
115 Selahattin Bayazitoğlu BURSA K55 00:44:39 89 6
7 Samet Yılmazer İSTANBUL K18 00:45:07 90 10
148 Ali Rıza Ünsal İSTANBUL K55 00:45:28 91 7
85 İsmail Keskin BURSA K45 00:46:08 92 18
250 Tunç Sayın İSTANBUL K30 00:46:37 93 9
157 Alp Öngel ESKİŞEHİR K50 00:47:26 94 4
58 Ümit Baş İSTANBUL K45 00:48:27 95 19
142 İbrahim Pehlivanoğlu İSTANBUL K60 00:50:51 96 4
215 Veli Arslan DENİZLİ K50 00:51:07 97 5
49 Baha Demirci İSTANBUL K35 00:51:57 98 23
279 Stavros Kottaras YUNANİSTAN K60 00:52:14 99 5
255 İlyas Demirci MUĞLA K60 00:52:51 100 6
168 Murat Mehel İSTANBUL K40 00:52:54 101 15
214 Gökdeniz Tanrıkut MUĞLA K18 00:56:45 102 11
276 Dimitrios Katrantsiotis YUNANİSTAN K45 00:57:12 103 20
195 Zafer Yiğit ANKARA K18 01:02:24 104 12
86 Enver Aktaş İZMİR K40 01:09:45 105 16
23 Mert Oytun İSTANBUL K18 Diskalifiye - -
25 Erce Erece BURSA K40 Diskalifiye - -
95 Ertuğ Şimşek İSTANBUL K18 Diskalifiye - -
113 Ayberk Türk ANKARA K18 Diskalifiye - -
119 Onur Ünal ANKARA K24 Diskalifiye - -
135 İbrahim Taş İSTANBUL K30 Diskalifiye - -
159 Asil Orkun Kaçar İSTANBUL K18 Diskalifiye - -
221 Mehmet Erdoğan MUĞLA K50 Diskalifiye - -
240 Mehmet Akif Çomoğlu İSTANBUL K40 Diskalifiye - -
248 Yiğit Polat İSTANBUL K24 Diskalifiye - -
45 Boğaçhan Öndeş İSTANBUL K18 Diskalifiye - -

iletisim Bilgilerimiz

  • Tel : +90 252 712 41 01
  • Faks : +90 252 712 42 45
  • Adres : İskele Mah. Halil Aşkın Cad No:1/C Datça/ MUĞLA

Mail List

 Mail listimize katılın