Katılımcılar

9. Açık Deniz Kış Yüzme Maratonu Katılımcılar Listesi

Listede sadece ödeme yapan sporcular gösterilmiştir. Ödeme yaptığınız halde listede görünmüyor yada başvuru bilgilerinizin yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen bu durumu  bize mail yoluyla bildirin. (mail : leventozberk (at) gmail.com )

Katılımcı listesi haftalık periyotlarla güncellenmeye çalışılacaktır. Sıralamada başvuru tarihiniz dikkate alındığı için zamanla buradaki numaranız değişebilir.

No Adınız Soyadınız Cinsiyetiniz Doğum Tarihiniz Yaş Yaş Kategorisi Adresiniz Parkur
1 şahin karakuş Erkek 1969 46 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
2 Hakan Alsaran Erkek 1976 39 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
3 kadriye karakuş Kadın 1973 42 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
4 OKAN BILMIS Erkek 1969 46 K45 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
5 sadiye kuş Kadın 1972 43 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
6 Zeliha Batay Kadın 1975 40 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
7 Samet Yılmazer Erkek 1995 20 K18 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
8 Ahmet Balcı Erkek 1975 40 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
9 Mark Minasyan Erkek 1974 41 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
10 yılmaz çelik Erkek 1985 30 K30 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
11 Tolga Akış Erkek 1971 44 K40 ANKARA Uzun Parkur (5000 m)
12 özlem şehirli Kadın 1978 37 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
13 HALİT TANSU ÖZYURT Erkek 1980 35 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
14 ALİ ŞENER GÜLAL Erkek 1972 43 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
15 Özge Önal Kadın 1980 35 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
16 orhan serdar Erkek 1978 37 K35 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
17 LEVENT GÖKERİ Erkek 1951 64 K60 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
18 SERHAN TAMAZ Erkek 1971 44 K40 BURSA Uzun Parkur (5000 m)
19 ÖZAY GÖKSU Erkek 1971 44 K40 İZMİR Uzun Parkur (5000 m)
20 Birce Aydoğan Kadın 1982 33 K30 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
21 G. deniz Salpar Kadın 1980 35 K35 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
22 emre türkselçi Erkek 1983 32 K30 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
23 Mert OYTUN Erkek 1994 21 K18 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
24 Murat SAYKILI Erkek 1981 34 K30 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
25 ERCE ERECE Erkek 1971 44 K40 BURSA Kısa parkur (1500 m)
26 Mustafa Burak Yalman Erkek 1973 42 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
27 emrah karaboğa Erkek 1983 32 K30 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
28 ANIL AYDIN Erkek 1991 24 K18 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
29 MEHMET MAZLUM ÖZPAĞDA Erkek 1957 58 K55 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
30 Turgut Erdem Ergin Erkek 1978 37 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
31 suleyman tascioglu Erkek 1979 36 K35 BURDUR Uzun Parkur (5000 m)
32 Baki Yoldaşoğlu Erkek 1979 36 K35 BURSA Uzun Parkur (5000 m)
33 Okan Alpay Erkek 1969 46 K45 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
34 Ayşin Oya Bekbay Kadın 1970 45 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
35 Gokhan INCE Erkek 1979 36 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
36 ADNAN GÖREN Erkek 1959 56 K55 İZMİR Uzun Parkur (5000 m)
37 İshak Aktaş Erkek 1967 48 K45 İZMİR Uzun Parkur (5000 m)
38 Olgar ÖZEN Erkek 1986 29 K24 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
39 mehmet tunca Erkek 1972 43 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
40 LEVENT TÜRKAY Erkek 1976 39 K35 ANKARA Uzun Parkur (5000 m)
41 AHMET MEREV Erkek 1974 41 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
42 Faruk ilgüy Erkek 1976 39 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
43 Mumin Er Erkek 1964 51 K50 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
44 Ayse Yasemin YILDIRIM Kadın 1965 50 K50 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
45 Boğaçhan Öndeş Erkek 1994 21 K18 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
46 ufuk türkoğlu Erkek 1983 32 K30 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
47 SEDA KANSUK Kadın 1971 44 K40 İZMİR Uzun Parkur (5000 m)
48 ALİ AKGÜL Erkek 1982 33 K30 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
49 baha demirci Erkek 1978 37 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
50 nazife İdil özkol Kadın 1996 19 K18 BURSA Uzun Parkur (5000 m)
51 ALTAN UYBAT Erkek 1955 60 K60 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
52 Yalım Oral Erkek 1978 37 K35 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
53 ahmet çalık Erkek 1974 41 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
54 İbrahim Çallıoğlu Erkek 1962 53 K50 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
55 ali ceylan Erkek 1968 47 K45 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
56 TURGAY ÇELİKER Erkek 1963 52 K50 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
57 cemal yucal Erkek 1966 49 K45 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
58 ümit baş Erkek 1969 46 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
59 Sinem Tüzer Kadın 1973 42 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
60 Özen Sanem Dilek Kadın 1972 43 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
61 Ayşe Dovan Kadın 1960 55 K55 MUĞLA Kısa parkur (1500 m)
62 TİMUÇİN GÜLAÇ Erkek 1974 41 K40 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
63 ayşegül narin Kadın 1964 51 K50 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
64 Mehmet Fatih Baysal Erkek 1967 48 K45 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
65 Çilem ÇELİK Kadın 1968 47 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
66 ünsal akgül Erkek 1960 55 K55 BURSA Kısa parkur (1500 m)
67 İskender Atasoy Erkek 1982 33 K30 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
68 Hasan TAYLAN Erkek 1949 66 K65 ANTALYA Kısa parkur (1500 m)
69 LEVENT ÇİVİ Erkek 1972 43 K40 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
70 COŞKUN KÖSEMEN Erkek 1966 49 K45 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
71 Onur Deniz Erkek 1985 30 K30 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
72 ayşe ataş Kadın 1992 23 K18 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
73 Şükrü Çaprazlı Erkek 1959 56 K55 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
74 Cenap Koşu Erkek 1970 45 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
75 RENGİN BÖREKÇİ Kadın 1966 49 K45 İZMİR Uzun Parkur (5000 m)
76 Ayhan Cüneyt ÖZEN Erkek 1958 57 K55 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
77 mustafa ozer Erkek 1971 44 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
78 deniz burak akman Erkek 1978 37 K35 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
79 ercüment karabulut Erkek 1978 37 K35 KAYSERİ Kısa parkur (1500 m)
80 Sezer Tanju Öner Erkek 1965 50 K50 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
81 osman akkuş Erkek 1971 44 K40 KKTC Uzun Parkur (5000 m)
82 caner aspava Erkek 1961 54 K50 KKTC Kısa parkur (1500 m)
83 Ümit Kemal Cengiz Erkek 1976 39 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
84 Tuna Gursoy Erkek 1972 43 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
85 İSMAİL KESKİN Erkek 1970 45 K45 BURSA Kısa parkur (1500 m)
86 enver aktaş Erkek 1971 44 K40 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
87 Aysel Gültekin Kadın 1974 41 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
88 İzzet Baha Tüzüner Erkek 1960 55 K55 BURSA Uzun Parkur (5000 m)
89 TUĞRUL PINAR Erkek 1966 49 K45 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
90 İPEK PINAR Kadın 1968 47 K45 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
91 murat tevfik güçlü Erkek 1969 46 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
92 Uğur Uçak Erkek 1987 28 K24 BURSA Uzun Parkur (5000 m)
93 Uğurcan Mısırlıoğlu Erkek 1996 19 K18 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
94 MUSTAFA ÖZDEMİR Erkek 1973 42 K40 ANKARA Uzun Parkur (5000 m)
95 Ertuğ ŞİMŞEK Erkek 1993 22 K18 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
96 Yüksel Şan Erkek 1971 44 K40 BURSA Kısa parkur (1500 m)
97 Şenil Akarsu Kadın 1964 51 K50 BURSA Kısa parkur (1500 m)
98 burak gültekin Erkek 1979 36 K35 BURSA Kısa parkur (1500 m)
99 mecit bal Erkek 1974 41 K40 ANKARA Uzun Parkur (5000 m)
100 Fuat Ergezen Erkek 1965 50 K50 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
101 ELİF ÖZGÜVENÇ Kadın 1964 51 K50 ANKARA Uzun Parkur (5000 m)
102 serdar bilgin Erkek 1969 46 K45 ANTALYA Kısa parkur (1500 m)
103 GÜNEŞ ÜNAL Erkek 1982 33 K30 İZMİR Uzun Parkur (5000 m)
104 Emre Sobacı Erkek 1992 23 K18 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
105 Mustafa Kumbaracı Erkek 1975 40 K40 BURSA Uzun Parkur (5000 m)
106 Pınar İper Kadın 1994 21 K18 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
107 Nur Ayyıldız Kadın 1970 45 K45 İZMİR Uzun Parkur (5000 m)
108 serdar gökbayrak Erkek 1974 41 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
109 uğur karşı Erkek 1993 22 K18 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
110 demirhan ozaydin Erkek 1973 42 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
111 İLKNUR ABAKBİGAN Kadın 1992 23 K18 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
112 Pelin Çelik Kadın 1972 43 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
113 AYBERK TÜRK Erkek 1992 23 K18 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
114 PINAR BARUTÇU Kadın 1994 21 K18 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
115 SELAHATTİN BAYAZİTOĞLU Erkek 1960 55 K55 BURSA Kısa parkur (1500 m)
116 Yükselen Can AYDIN Erkek 1990 25 K24 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
117 CELAL ALTUNBAŞ Erkek 1981 34 K30 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
118 Günışığı ceren Cansızoğlu Kadın 1985 30 K30 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
119 Onur Ünal Erkek 1990 25 K24 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
120 ÖZGÜL ÜNLÜ Kadın 1987 28 K24 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
121 İlknur KARATAŞ Kadın 1988 27 K24 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
122 İlker KARATAŞ Erkek 1994 21 K18 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
123 AYKUT ÖZAĞAÇ Erkek 1970 45 K45 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
124 Hüseyin TURAN Erkek 1974 41 K40 BURSA Kısa parkur (1500 m)
125 Semih Kumluk Erkek 1987 28 K24 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
126 Gözde EŞAN Kadın 1988 27 K24 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
127 Kaspar Zakaryan Erkek 1960 55 K55 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
128 Nalan Görgülü Kadın 1974 41 K40 BURSA Kısa parkur (1500 m)
129 Aziz Yiğit Gökalp Erkek 1984 31 K30 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
130 MUSTAFA DAKIN Erkek 1972 43 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
131 NEZİR AKDAS Erkek 1966 49 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
132 Arzu Ayata Kadın 1968 47 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
133 Rahmiye Tanrısever Kadın 1952 63 K60 BURSA Kısa parkur (1500 m)
134 Ahmet Bengöz Erkek 1982 33 K30 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
135 İbrahim Taş Erkek 1982 33 K30 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
136 Hakan Yaşamış Erkek 1991 24 K18 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
137 SELÇUK DEMİREL Erkek 1959 56 K55 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
138 Ezgi Erkütük Kadın 1993 22 K18 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
139 GÜLŞAH ÖZKAN Kadın 1983 32 K30 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
140 Ömer Tüzer Erkek 1973 42 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
141 Nazım Sevim Erkek 1980 35 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
142 İbrahim Pehlivanoğlu Erkek 1952 63 K60 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
143 AYDIN YILDIZAY Erkek 1968 47 K45 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
144 Gürkan Ali Gülyüz Erkek 1978 37 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
145 ümit şükrü yazıcı Erkek 1968 47 K45 ANTALYA Uzun Parkur (5000 m)
146 Ege Can Şerefoğlu Erkek 1979 36 K35 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
147 Erman Ağırbaşlı Erkek 1977 38 K35 BURSA Uzun Parkur (5000 m)
148 ALİ RIZA ÜNSAL Erkek 1960 55 K55 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
149 şirin ılgaz Kadın 1981 34 K30 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
150 YAŞAR SEMİH TOLUKAN Erkek 1994 21 K18 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
151 çetin deniz sevik Erkek 1994 21 K18 MUĞLA Kısa parkur (1500 m)
152 Umut Gözen Erkek 1979 36 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
153 Güray NAZLI Erkek 1973 42 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
154 Haluk ŞAHİNER Erkek 1988 27 K24 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
155 Zahir Eylem Sencer Erkek 1973 42 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
156 Armağan Saraç Kadın 1970 45 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
157 Alp ÖNGEL Erkek 1963 52 K50 ESKİŞEHİR Kısa parkur (1500 m)
158 HANDAN GÜLERYÜZ Kadın 1968 47 K45 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
159 Asil Orkun KAÇAR Erkek 1993 22 K18 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
160 Bengisu Avcı Kadın 1996 19 K18 İZMİR Uzun Parkur (5000 m)
161 Zafer Olcay Erkek 1950 65 K65 MUĞLA Uzun Parkur (5000 m)
162 Arda Akman Erkek 1974 41 K40 MUĞLA Uzun Parkur (5000 m)
163 GENCO PERÇİNEL Erkek 1973 42 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
164 Hakan Özuğurel Erkek 1964 51 K50 İNGİLTERE Uzun Parkur (5000 m)
165 erman akkaya Erkek 1965 50 K50 ANKARA Uzun Parkur (5000 m)
166 fatih ceyhun umutlu Erkek 1985 30 K30 KARAMAN Uzun Parkur (5000 m)
167 kağan onurer Erkek 1977 38 K35 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
168 MURAT MEHEL Erkek 1974 41 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
169 seher koşar Kadın 1990 25 K24 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
170 mustafa şen Erkek 1976 39 K35 KARAMAN Uzun Parkur (5000 m)
171 Murat Bahçecioğlu Erkek 1970 45 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
172 MEHMET AKSARAYLI Erkek 1972 43 K40 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
173 GÖNÜL AKSARAYLI Kadın 1974 41 K40 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
174 ümit kılıçaslan Erkek 1976 39 K35 BURSA Kısa parkur (1500 m)
175 sevcan güven kılıçaslan Kadın 1979 36 K35 BURSA Kısa parkur (1500 m)
176 mustafa aydoğdu Erkek 1962 53 K50 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
177 reşit çağatay durukan Erkek 1970 45 K45 MUĞLA Uzun Parkur (5000 m)
178 Tuncay Turgay Özel Erkek 1966 49 K45 KOCAELİ Kısa parkur (1500 m)
179 Simay Kızılok Ergüç Kadın 1964 51 K50 BURSA Kısa parkur (1500 m)
180 Güneş Kibar Kadın 1984 31 K30 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
181 irfan hattatoğlu Erkek 1969 46 K45 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
182 Dursun SARU Erkek 1978 37 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
183 sebahattin saban Erkek 1960 55 K55 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
184 Yüksel Sarıçiçek Erkek 1967 48 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
185 KamiL Resa Alsaran Erkek 1961 54 K50 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
186 OSMAN ASANAKUTLU Erkek 1969 46 K45 KARAMAN Uzun Parkur (5000 m)
187 Taner Yalçın BAG Erkek 1973 42 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
188 Volkan Erturk Erkek 1980 35 K35 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
189 SERHAT ŞİNİK Erkek 1975 40 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
190 SALİH ARSLAN Erkek 1977 38 K35 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
191 İzzet ÇETİN Erkek 1978 37 K35 KONYA Uzun Parkur (5000 m)
192 Oğuz Çam Erkek 1998 17 K18 BURSA Uzun Parkur (5000 m)
193 Nebil KARACAHİSARLI Erkek 1977 38 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
194 Ebru Dicle Kadın 1974 41 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
195 ZAFER YİĞİT Erkek 1992 23 K18 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
196 BARBAROS GÜNEŞ Erkek 1971 44 K40 MUĞLA Kısa parkur (1500 m)
197 NEŞE ATMIŞ Kadın 1986 29 K24 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
198 mustafa acikgoz Erkek 1976 39 K35 SİVAS Kısa parkur (1500 m)
199 Elif Kayhan Kadın 1993 22 K18 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
200 Didem Özbek Kadın 1970 45 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
201 DEFNE ARCAN İÇÖZÜ Kadın 1977 38 K35 MUĞLA Kısa parkur (1500 m)
202 Aslı Ülker Sayın Kadın 1964 51 K50 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
203 RAGIP VURAL TANDOĞAN Erkek 1965 50 K50 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
204 Yegâne Güley Kadın 1972 43 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
205 yaser masanoğlu Erkek 1976 39 K35 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
206 Emrah Sezer Erkek 1988 27 K24 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
207 Taner KARAMAN Erkek 1979 36 K35 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
208 yılmaz gençtürk Erkek 1970 45 K45 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
209 Sertaç BELLER Erkek 1964 51 K50 MANİSA Kısa parkur (1500 m)
210 Reşit Yıldız Erkek 1972 43 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
211 Zülal Berra DAKIN Kadın 2002 13 K18 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
212 İLHAN KOCA Erkek 1980 35 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
213 RAHMİ COŞAN Erkek 1975 40 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
214 gökdeniz tanrıkut Erkek 2002 13 K18 MUĞLA Kısa parkur (1500 m)
215 VELİ ARSLAN Erkek 1962 53 K50 DENİZLİ Kısa parkur (1500 m)
216 Burak ÖZCAN Erkek 1977 38 K35 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
217 Julie Upmeyer Kadın 1980 35 K35 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
218 Ecevit Kösoğlu Erkek 1972 43 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
219 Emin Bolu Erkek 1948 67 K65 MUĞLA Kısa parkur (1500 m)
220 Serpil Ertüzün Kadın 1952 63 K60 MUĞLA Kısa parkur (1500 m)
221 MEHMET ERDOĞAN Erkek 1965 50 K50 MUĞLA Kısa parkur (1500 m)
222 faruk aydın Erkek 1970 45 K45 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
223 aysel akgül Kadın 1960 55 K55 BURSA Kısa parkur (1500 m)
224 ALP FINDIKOĞLU Erkek 1969 46 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
225 Kalliopi Amygdalou Kadın 1986 29 K24 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
226 Tonguç Akış Erkek 1976 39 K35 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
227 Alper Erdoğan Erkek 1974 41 K40 MUĞLA Kısa parkur (1500 m)
228 SERKANT ATILGAN Erkek 1967 48 K45 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
229 KEREM ARDA Erkek 1985 30 K30 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
230 İlker Deniz Erkek 1970 45 K45 BURSA Kısa parkur (1500 m)
231 Rauf Nezih Eşal Erkek 1952 63 K60 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
232 Murathan Özaydın Erkek 1970 45 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
233 Ahmet Kenan Çetin Erkek 1975 40 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
234 Mehmet Ali YONTAN Erkek 1973 42 K40 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
235 BANU BELKIS Kadın 1980 35 K35 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
236 Mert Taçyıldız Erkek 1991 24 K18 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
237 Tahsin Deniz Saraç Erkek 1995 20 K18 İZMİR Uzun Parkur (5000 m)
238 süleyman çelik Erkek 1985 30 K30 MUĞLA Kısa parkur (1500 m)
239 Necmi Yurtsever Erkek 1971 44 K40 İZMİR Uzun Parkur (5000 m)
240 Mehmet Akif ÇOMOĞLU Erkek 1971 44 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
241 Arda Tümer Erkek 1998 17 K18 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
242 MURAT ŞEKEROĞLU Erkek 1966 49 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
243 Suat Sönmez Erkek 1998 17 K18 MUĞLA Kısa parkur (1500 m)
244 Jonathan   Erkek 1969 46 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
245 recep emre taylar Erkek 1971 44 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
246 NECATİ SAĞIR Erkek 1947 68 K65 MUĞLA Uzun Parkur (5000 m)
247 Mahmut Akarsu Erkek 1984 31 K30 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
248 Yiğit Polat Erkek 1987 28 K24 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
249 Memet Arif Öztop Erkek 1979 36 K35 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
250 Tunç Sayın Erkek 1984 31 K30 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
251 ŞÜKRÜ KALANÇ Erkek 1972 43 K40 İZMİR Uzun Parkur (5000 m)
252 ismet karasüleymanoğlu Erkek 1957 58 K55 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
253 Kutluhan Özkunt Erkek 1976 39 K35 İZMİR Kısa parkur (1500 m)
254 fazilet demirci Kadın 1953 62 K60 MUĞLA Kısa parkur (1500 m)
255 ilyas demirci Erkek 1952 63 K60 MUĞLA Kısa parkur (1500 m)
256 ZAFER ADALI Erkek 1980 35 K35 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
257 tayyar toksöz Erkek 1967 48 K45 MUĞLA Uzun Parkur (5000 m)
258 Emine Özgür Kadın 1988 27 K24 ANKARA Kısa parkur (1500 m)
259 ali hakan eğilmez Erkek 1971 44 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
260 EMRE SEVEN Erkek 1972 43 K40 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
261 BAYRAM VECDİ GÜLTEK Erkek 1966 49 K45 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
262 DİLARA DEMİREL Kadın 1987 28 K24 İSTANBUL Uzun Parkur (5000 m)
263 Dimitrios Argyropoulos Erkek 1974 41 K40 YUNANİSTAN Uzun Parkur (5000 m)
264 Nikolaos Repanas Erkek 1969 46 K45 YUNANİSTAN Uzun Parkur (5000 m)
265 Dimitrios Marakos Erkek 1981 34 K30 YUNANİSTAN Uzun Parkur (5000 m)
266 Kimon Papadimitriou Erkek 1971 44 K40 YUNANİSTAN Uzun Parkur (5000 m)
267 Dimitrios Giouzepas Erkek 1977 38 K35 YUNANİSTAN Uzun Parkur (5000 m)
268 Alexandros Samaras Erkek 1969 46 K45 YUNANİSTAN Uzun Parkur (5000 m)
269 Panagiotis Antoniou Erkek 1980 35 K35 YUNANİSTAN Uzun Parkur (5000 m)
270 Konstantinos Pegios Erkek 1968 47 K45 YUNANİSTAN Uzun Parkur (5000 m)
271 Kleopatra Stogiannidou Kadın 1971 44 K40 YUNANİSTAN Uzun Parkur (5000 m)
272 Danai Menexiadi Kadın 1974 41 K40 YUNANİSTAN Uzun Parkur (5000 m)
273 Vasiliki Koukouvitou Kadın 1989 26 K24 YUNANİSTAN Uzun Parkur (5000 m)
274 Anna Aivazoglou Kadın 1983 32 K30 YUNANİSTAN Uzun Parkur (5000 m)
275 Zacharias Alexandrakis Erkek 1971 44 K40 YUNANİSTAN Kısa parkur (1500 m)
276 Dimitrios Katrantsiotis Erkek 1966 49 K45 YUNANİSTAN Kısa parkur (1500 m)
277 Dimitrios Giannourakos Erkek 1969 46 K45 YUNANİSTAN Kısa parkur (1500 m)
278 Anastasios Chiotis Erkek 1973 42 K40 YUNANİSTAN Kısa parkur (1500 m)
279 Stavros Kottaras Erkek 1954 61 K60 YUNANİSTAN Kısa parkur (1500 m)
280 Georgios Charalampidis Erkek 1989 26 K24 YUNANİSTAN Kısa parkur (1500 m)
281 Despina Ioannidou Kadın 1972 43 K40 YUNANİSTAN Kısa parkur (1500 m)
282 Magdalini Moschou Kadın 1966 49 K45 YUNANİSTAN Kısa parkur (1500 m)
283 Malamatenia Zachariadou Kadın 1968 47 K45 YUNANİSTAN Kısa parkur (1500 m)
284 Athina Chatzikou Kadın 1972 43 K40 YUNANİSTAN Kısa parkur (1500 m)
285 Natalia Terezidou Kadın 1962 53 K50 YUNANİSTAN Kısa parkur (1500 m)
286 Kaiseva EVGENİA Kadın 1968 47 K45 YUNANİSTAN Kısa parkur (1500 m)
287 Turgut ESEN Erkek 1964 51 K50 İZMİR Uzun parkur (5000 m)
288 Vedat LATO Erkek 1969 46 K45 İSTANBUL Uzun parkur (5000 m)
289 Ali ASATEKİN Erkek 1975 40 K40 İSTANBUL Kısa parkur (1500 m)
290 Feridun ÖZDAMAR Erkek 1966 49 K45 İZMİR Kısa parkur (1500 m)

iletisim Bilgilerimiz

  • Tel : +90 252 712 41 01
  • Faks : +90 252 712 42 45
  • Adres : İskele Mah. Halil Aşkın Cad No:1/C Datça/ MUĞLA

Mail List

 Mail listimize katılın